Česky Deutsch English Pусский CZ
Kvalita, finanční dostupnost, krátká dodací lhůta
„Společně to dokážeme”

Volná pracovní místa

Zaujaly Vás informace o naší firmě? Chtěli byste se připojit do kolektivu rodinné firmy s dlouholetou tradicí a know-how?

Aktuální seznam otevřených pozic najdete níže :
Soustružník
Požadované vzdělání:Vyučen v oboru nebo SŠ technického směru
Pracovní doba:Pružná
Pracovní úvazek:Plný-40 hodin týdně
Náplň práce:Kusová a sériová výroba dle výkresové dokumentace
Nástup:Dle dohody
Vhodné i pro zkušené důchodce:Ano
Frézař
Brigádníci i důchodci
Rádi přivítáme také zkušené důchodce – i brigádně.

Provozovna Valašské Meziříčí

Co Vás čeká? Práce na obráběcích, frézovacích či klasických strojích, práce s výkresovou dokumentací, konkrétní měření dílců, manuální výpomoc ve výrobě a práce v kusové výrobě. Co požadujeme ?
  • Ukončené středoškolské vzdělání strojírenského zaměření nebo vyučen v oboru obráběč kovů
  • Vztah k technice, zkušenosti s výkresovou dokumentací
  • Manuální zručnost
  • Zodpovědnost, spolehlivost, týmový duch a pozitivní přístup k práci
Co nabízíme?
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Práci ve stabilní společnosti
  • Dlouholetou perspektivu
  • Příspěvky na stravování

Pokud Vás naše nabídka volného pracovního místa zaujala, pošlete prosím, strukturovaný životopis s motivačním dopisem na e-mail: prace@intoza.com nebo nám zavolejte.